Çözümlerimiz

SRC Medya; Arama Motoru Optimizasyonu, 360 Sanal Tur, Web Tasarım, Kurumsal Mail, Hosting, Google Ads vb Dijital Çözümler Sunmaktadır.
İstanbul SEO Ajansı Hizmetlerimiz

SRC Medya Kurumsal Çözümler

Web Tasarım & Yazılım

Mobil uyumlu web sitesi ile sitenizin tüm cihazlarda aynı kalitede ve performansta görüntülenmesini sağlıyor, web tasarım hizmetimiz ile; firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi %100 yansıtan, mobil uyumlu, kusursuz bir web sitesi tasarımını size sunuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile İstanbul’da markanızın değerini artıracak ve satışlarınıza katkı sağlayacak pek çok anahtar kelimede en üst sırada yer almanız mümkündür. Google, Yandex gibi arama motorlarında yükselerek ilk sayfa ve ilk sırada yer almayı istemez misiniz?

Kurumsal Eposta

Kurumsal e-posta adresi; ticari web sitesi, logo vb. ile birlikte marka imajınızı şekillendiren faktörlerden biridir. Şüphesiz, isimsoyisim@sirketadiniz.com gibi bir kurumsal e-posta adresi, herkes tarafından ulaşılabilir Gmail veya Hotmail hesaplarından çok daha fazlasıdır.

İsim Temizleme ve PR Çalışması

Google Arama Sonuçlarında Bulunan Haber ve İçerikler Sizin İtibar ve İmajınızı Zedeleyebilir. Kişisel ve Firma Olarak Arama Sonuçlarındaki Olumsuz Yorum, Haber ve Videolardan Kurtulmak İstiyorsanız SRC Medya ile İletişime Geçebilirsiniz.

Google Ads Reklamları

Google aracılığıyla ulaşılabilen hemen her yerde reklam yayınlamanızı sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Google’ın açık ara en çok kullanılan arama motoru olması, bu hizmeti internet siteleri için daha önemli hale getirmektedir.

360 Sanal Tur

360 Sanal Tur ile Mekanınızı insanlar gelmeden internet ortamında görsün istiyorsanız 360 sanal turu deneyebilirsiniz. Full HD fotoğraf kalitesi ile dijital ortamda mekanınızı en uygun ekonomik prosedürde tanıtabilirsiniz.